•  

     

    reflections logo

                      

     

     


    CONGRATULATIONS TO THE 2020-2021

    REGION 11 WINNERS 

     

    DANCE CHOREOGRAPHY

                  

     1ST PLACE         INTERMEDIATE:      Julia Cason - Paxtonia Elementary PTA

                                

    FILM PRODUCTION

       1ST PLACE         INTERMEDIATE:       Varsitha Ria ARun Prakash - Paxtonia Elementary PTA

       2ND PLACE        INTERMEDIATE:       Kathryn Sisson - Paxtonia Elementary PTA

     

       1ST PLACE         MIDDLE SCHOOL:    Trineth Sachin Arun Prakash 

       

     

     
    LITERATURE
     
       1ST PLACE          PRIMARY:                Salma Lopez-Dressler - Paxtonia Elementary PTA
       2ND PLACE         PRIMARY:                Anish Chauhan - Paxtonia Elementary PTA
       3RD PLACE         PRIMARY:                Amogh Chauhan - Paxtonia Elementary PTA
     
     
     
       1ST PLACE         INTERMEDIATE:       Varsitha Ria Arun Prakash - Paxtonia Elementary PTA
       2ND PLACE        INTERMEDIATE:        Annabelle Young - Paxtonia Elementary PTA
       3RD PLACE         INTERMEDIATE:       Adruth Kapisthalam - Paxtonia Elementary PTA
     
     
       1ST PLACE:        MIDDLE SCHOOL:      Ananya Kannan - Central Dauphin MS PTA
       2ND PLACE:       MIDDLE SCHOOL:      Landon Lopez - Central Dauphin MS PTA
       3RD PLACE:       MIDDLE SCHOOL:      Trineth Sachin Arun Prakash - Central Dauphin MS PTA
       
     
     
       
                             
     
    MUSIC COMPOSITION
     
       1ST PLACE          PRIMARY:                  Nora Santanna - Paxtonia Elementary PTA
     
     
       1ST PLACE          INTERMEDIATE:        Daniel Lopez Dressler - Paxtonia Elementary PTA
           
       

    PHOTOGRAPHY

     

        1ST PLACE         PRIMARY:                  Salma Lopez Dressler - Paxtonia Elementary PTA
        2ND PLACE        PRIMARY:                  Landon Hamilton - Paxtonia Elementary PTA
     
     
        1ST PLACE         INTERMEDIATE:        Adruth Kapisthalam - Paxtonia Elementary PTA 
        2ND PLACE        INTERMEDIATE:        Audrey Hamilton - Paxtonia Elementary PTA
        3RD PLACE        INTERMEDIATE:        Yuvan Siddarth - Paxtonia Elementary PTA      
                                    
                   
        1ST PLACE         MIDDLE SCHOOL:     Nadia Acri - Central Dauphin MS PTA
     
     
     
     
                                                                                      VISUAL ARTS
     
       1ST PLACE         SPECIAL ARTIST:      Mayala Aurand - Central Dauphin MS PTA
        2ND PLACE         SPECIAL ARTIST:      Jesus Rodriguez - Central Dauphin MS PTA
        3RD PLACE         SPECIAL ARTIST:      Brett Miller - Central Dauphin MS PTA
     
     
        1ST PLACE         PRIMARY:                  Lila Elsener - Paxtonia Elementary PTA
        2ND PLACE        PRIMARY:                  Amogh Chauhan - Paxtonia Elementary PTA
        3RD PLACE        PRIMARY:                  Anish Chauhan - Paxtonia Elementary PTA
     
     
        1ST PLACE          INTERMEDIATE:       Yuvan Siddarth - Paxtonia Elementary PTA
        2ND PLACE         INTERMEDIATE:        Karunya Susindran - Paxtonia Elementary PTA
        3RD PLACE         INTERMEDIATE:        Varsitha Ria Arun Prakash - Paxtonia Elementary PTA
     
     
        1ST PLACE          MIDDLE SCHOOL:      Rachel Cason - Central Dauphin MS PTA
        2ND PLACE         MIDDLE SCHOOL:      Rachel Burke - Central Dauphin MS PTA
        3RD PLACE         MIDDLE SCHOOL:      Trineth Sachin Arun Prakash - Central Dauphin MS PTA