•  
            Region 15 Reflections Winners for 2019-20 "Look Within"
     
     
     

    Division/Grade Level

    Name

    Local PTA

    Dance

     

     

    Primary 1st

    Owen Watkins

    Fairview

    Primary 2nd

    Alexa Brace

    Drums/Bulter

    Primary 3rd

    Athena M Lee

    Bright Beginnings

    Intermediate 1st

    Sophia Biscotti

    Fairview

    Intermediate 2nd

    Kailey Nemeth

    Valley

    Intermediate 3rd

    Aryanna Brace

    Drums/Bulter

    High School 1st

    Juliet Biscotti

    Crestwood

    Film

     

     

    Intermediate 1st

    Liam Pawlowski

    Rice

    Intermediate 2nd

    Miles Trychta

    Fairview

    Middle 1st

    Molly May Simko

    Crestwood

    Literature

     

     

    Primary 1st

    Raegan Lombardo

    Fairview

    Primary 2nd

    Rain Sharpe

    Weatherly

    Primary 3rd`

    Alexa Brace

    Drums/Butler

    Honorable Mention

    Lucy Pawlowski

    Rice

    Intermediate 1st

    Alyssa Leicht

    Rice

    Intermediate 2nd

    Robert Mehalick

    Valley

    Intermediate 3rd

    Sarah Ryan

    Valley

    Middle 1st

    Teya Eames

    Drums/Butler

    Middle 2nd

    Dominique Domin

    Heights Terrance

    Middle 3rd

    Karlee Gilson

    Fairview

    Photography

     

     

    Primary 1st

    Alexa Brace

    Drums/Butler

    Primary 2nd

    Kelsey Dewey

    Fairview

    Primary 3rd

    Jaxson Dempsey

    Heights Terrance

    Intermediate 1st

    Azrael Zito

    Freeland

    Intermediate 2nd

    Cameron Schwartz

    Rice

    Intermediate 3rd

    Hudson Bottley

    Drums/Bulter

    Honorable Mention

    Cara Eames

    Drums/Butler

    Middle 1st`

    Teya Eames

    Drums/Butler

    Middle 2nd

    Daisy J. West

    Fairview

    Middle 3rd

    Arianna Hruska

    Penn Kidder

    Honorable Mention

    Molly May Simko

    Crestwood

    High School 1st

    Lauren Nicole Bos

    Jim Thorpe

    High School 2nd

    Noah Hunter Kendra

    Crestwood

    High School 3rd

    Noah Hunter Kendra

    Crestwood

    Visual Arts

     

     

    Primary 1st

    Barron Lombardo

    Fairview

    Primary 2nd

    Matilda Sharpe

    Weatherly

    Primary 3rd

    Lucy Pawlowski

    Rice

    Honorable Mention

    Megan Yamulla

    Valley

    Intermediate 1st

    Callie Martin

    Fairview

    Intermediate 2nd

    Addison Julia Anderson

    Rice

    Intermediate 3rd

    Jared Mantilla

    Penn Kidder

    Honorable Mention

    Zachary Swallick

    Rice

    Honorable Mention

    Derek Gaydos

    Valley

    Middle 1st

    Molly May Simko

    Crestwood Secondary

    Middle 2nd

    Leilani Caprianna Malta

    Penn Kidder

    Middle 3rd

    Elizaveta J. Graydos

    Crestwood Secondary

    Honorable Mention

    Troy Gaydos

    Valley

    High School 1st

    Josh D. Khatiwala

    Weatherly

    High School 2nd

    Alexandra Bloom

    Weatherly

    High School 3rd

    Taylor Elizabeth Jones

    Weatherly

     

     

     

    Special Artist 1st

    Francelys Garced

    Valley